Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Adem Çelik Mustafakemalpaşa’da Aday Adaylığını Duyurdu

Adem Çelik, Mustafakemalpaşa’da belediye başkanlığı için aday adaylığını AK Parti İlçe parti binasında yaptığı açıklama ile duyurdu.

Adem Çelik, Mustafakemalpaşa’da belediye

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanlığı bugün Adem Çelik’in aday adaylık açıklamasına ev sahipliği yaptı. Burfaş Yönetim Kurulu Üyesi ve Denetleme Başkanı olarak görev yapan ve Mustafakemalpaşa’ya özel bir ilgi gösteren Adem Çelik parti binasında düzenlenen tören ile belediye başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Adem Çelik’in açıklamasına yoğun Katılım

Parti binasındaki törene AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Mutlu Turgut ve yönetimi ile Adem Çelik’i destekleyenler katıldı. Adem Çelik yaptığı konuşmada eski, yeni ilçe başkanları ve 40 yıldır içinde bulunduğu dava büyükleriyle yaptığı görüşmeler neticesinde aday adayı olmaya arar verdiğini söyledi. İlçenin sorunlarının da potansiyelinin de farkında olduğunu söyleyen Adem Çelik projelerinin ve ekibinin hazır olduğunu ve göreve gelmeleri halinde hızlı bir şekilde Mustafakemalpaşa’yı hak ettiği yönetime kavuşturacaklarını söyledi.

Açıklamaların ardından aday adaylık dosyasını İlçe Başkanı Mutlu Turgut’a teslim eden Adem Çelik çekilen fotoğraflarla birlikte töreni noktaladı.