Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Mustafakemalpaşa’da Temayül Yoklaması Heyecanı

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatı, yerel seçimler için aday adaylarını belirlemek üzere temayül yoklaması yaptı. Bursa Merinos Kongre Merkezi’nde gerçekleşen temayül yoklamasına ilçe başkanı, yöneticiler, kadın ve gençlik kolları ve teşkilat mensupları katıldı.

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatı, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde aday adaylarını belirlemek için temayül yoklaması düzenledi. Temayül yoklaması, Bursa Merinos Kongre Merkezi’nde yapıldı. Temayül yoklamasına, AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Mutlu Turgut, ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri ve teşkilat mensupları yoğun katılım gösterdi. Temayül yoklamasında, ilçe belediye başkan aday adayları için oy kullanıldı.

Temayül Yoklamasının Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Temayül yoklamasının sonuçları, AK Parti Genel Merkezi tarafından değerlendirilecek ve ilerleyen günlerde açıklanacak. Temayül yoklamasının sonuçları, aday belirleme sürecinde önemli bir kriter olacak. Ancak, temayül yoklamasının sonuçları, aday belirlemede tek belirleyici olmayacak. Aday belirlemede, saha araştırmaları, kamuoyu yoklamaları, mülakatlar ve genel başkanın takdiri de etkili olacak.

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Mutlu Turgut, temayül yoklamasının ardından yaptığı açıklamada, “Adaylarımızın belirlenmesine ışık tutacak olan bu demokrasi şöleni ilçemize, Bursa’mıza hayırlı uğurlu olsun.” dedi. Turgut, temayül yoklamasına katılan tüm aday adaylarına ve teşkilat mensuplarına teşekkür etti.