Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti’de Mutlu Turgut Yönetimi Belirledi

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanlığına atanan Mutlu Turgut, yeni yönetim kurulunu belirledi. Turgut, ilçeye hizmet etmek için canla başla çalışacaklarını söyledi.

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanlığına atanan Mutlu Turgut, yeni yönetim kurulunu belirledi. Turgut, ilçeye hizmet etmek için canla başla çalışacaklarını söyledi. Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar da Turgut ve yönetimini tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

“Türkiye Yüzyılı İçin Mustafakemalpaşa Bize Emanet”

Mutlu Turgut, AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanlığına getirilmesinin ardından, yeni yönetim kurulunu oluşturdu. Turgut, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulumuz İlçemize Hayırlı Olsun. Yeni kadromuzla çıktığımız bu yolda Mustafakemalpaşa için canla başla çalışacağız. Türkiye Yüzyılı İçin Mustafakemalpaşa Bize Emanet” diyerek, yönetim kurulu listesini duyurdu.

“Mustafakemalpaşa’ya Hayırlı Uğurlu Olsun”

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar ise, Mutlu Turgut ve yönetimini kutlayarak, desteklerini ifade etti. Kanar, “Türkiye Yüzyılını yaşadığımız bu özel günlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hizmet aşkıyla ilçemizde çalışmalar yapacak olan AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Mutlu Turgut ve yönetimini tebrik ediyorum. Mustafakemalpaşa Ak Parti İlçe Yönetim Teşkilatı kadrosu Mustafakemalpaşa’ya hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

İşte Ak Parti’nin Yeni Yönetim Listesi