Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bakkallar Odası’nda Tarihi Değişim: Yeni Başkan Sibel Sürmelioğlu

Mustafakemalpaşa Bakkallar Odası’nda tarihi bir değişim yaşandı. Oda başkanlığına seçilen Sibel Sürmelioğlu, bakkal esnafının sorunlarına çözüm bulmak için çalışacağını söyledi.

Mustafakemalpaşa Bakkallar Odası'nda tarihi

Mustafakemalpaşa Bakkallar Odası’nda yeni bir dönem başladı. Oda başkanlığına seçilen Sibel Sürmelioğlu, bu göreve gelen kadın başkan oldu. Sürmelioğlu, bakkal esnafının sorunlarına çözüm bulmak için çalışacağını söyledi.

Bakkallar Odası’nda Neler Değişecek?

Bakkallar Odası’nın yeni başkanı Sibel Sürmelioğlu, görevi devraldığı eski başkan Cemalettin Yılmaz‘a teşekkür ederek, oda üyelerine ve yönetim kuruluna seslendi. Sürmelioğlu, şunları dile getirdi:

“Şahsıma tevdih edilen Mustafakemalpaşa Bakkallar Odası Başkanlığı görevimin Öncelikle tüm oda üyesi arkadaşlarıma yönetim kurulumuza ve şahsıma hayırlı olmasını temenni ediyorum bu süreçte desteklerini esirgemeyen Başkanım Cemalettin Yılmaz’a ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum şahsım ve yönetim kurulu olarak odamıza kayıtlı üyelerimize layık olmak ve sorunlarının çözümünde elimizden geldiğince ve gücümüzün yettiğince mücadele edeceğimizi kamuoyuna ve siz değerli üyelerimize deklare ediyor ve desteklerinizin devamını bekliyoruz Sevgi ve saygılarımla”