Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Hüseyin Aydoğan Medya Patronu mu Oluyor?

Eskikızılelma Mahalle Dernek Başkanı ve Bursa’da 32 yıldan beri aktif bir şekilde faaliyetlerde bulunan iş insanı Hüseyin Aydoğan’ın son ziyaretleri medya sektörüne yeşil ışık yaktığını gösterdi. Hüseyin Aydoğan yeni yatırımları ile medya patronu olabilir. İşte detaylar.

Eskikızılelma Mahalle Dernek Başkanı

Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı olarak görev yapan Hüseyin Aydoğan, Bursa’da iş yeri ile emlak sektörüne yön veriyor. 32 yıllık iş deneyimi ile bugüne kadar çeşitli yatırımlarda bulunan Aydoğan şimdi ise yoğun bir görüşme içerisinde. Geçtiğimiz haftalarda Antalya, Burdur, Muğla, Marmaris ve Bilecik gibi bölgelerde basın ziyaretleri yapan Aydoğan’ın yeni bir medya grubunu satın alarak medya sektöründe yer alacağı öne sürüldü.

Henüz Açıklama Yapmadı

Konu ile ilgili sosyal medyada büyük ilgi gören Başkan Aydoğan sorulara rağmen yatırımı ile ilgili detay paylaşmadı. Ancak edinilen bilgilere göre hazırlıkların sona geldiği yeni proje basın sektörüyle ilgili olacak. Radyo, internet sitesi ve basılı yayında yer alması beklenen Hüseyin Aydoğan Bursa ve memleketi Mustafakemalpaşa’ya yeni bir soluk getirebilir.