Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Kanar Gazeteciler Gününü Kahvaltıda Kutladı

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde yerel basın mensuplarını ağırladı. Başkan Kanar, gazetecilere hem dev yatırımları anlattı hem de hediyeler verdi.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet

Mustafakemalpaşa’da görev yapan gazeteciler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nün 63. yılında Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ın davetlisi olarak bir kahvaltı programında buluştu. Başkan Kanar, gazetecilerin sorularını yanıtlarken, ilçede devam eden ve planlanan projeler hakkında da bilgi verdi.

Basın Mensuplarına Teşekkür

Başkan Kanar, kahvaltı programında yaptığı konuşmada, basın mensuplarının toplumun gözü, kulağı ve sesi olduğunu belirtti. Başkan Kanar, “Basın mensupları, toplumu doğru ve tarafsız bir şekilde bilgilendirme, başarıları takdir etme, sorunlara çözüm bulma ve kamuoyu oluşturma gibi çok önemli bir misyonu yerine getiriyor. Bu özel gün dolayısıyla, basın mensuplarının emeklerine duyduğumuz saygıyı ve teşekkürü bir kez daha dile getirmek istiyorum” dedi.

Mustafakemalpaşa’ya Dev Yatırımlar

Başkan Kanar, kahvaltı programında, Mustafakemalpaşa’ya yapılan ve yapılacak olan dev yatırımlar hakkında da gazetecileri bilgilendirdi. Başkan Kanar, “Mustafakemalpaşa’mızı daha yaşanabilir, daha modern ve daha güzel bir ilçe haline getirmek için çalışıyoruz. İlçemize kazandırdığımız ve kazandıracağımız projelerle, Mustafakemalpaşa’nın çehresini değiştireceğiz. Bu projeler arasında, yeni belediye binası, yeni kültür merkezi, yeni spor salonu, yeni parklar, yeni yollar, yeni köprüler, yeni kavşaklar, yeni çevre düzenlemeleri, yeni sosyal tesisler, yeni eğitim kurumları, yeni sağlık merkezleri ve daha birçok yatırım var. Bu yatırımların tamamı, Mustafakemalpaşa halkının hizmetine sunulacak” diye konuştu.