Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Kanar’dan 5 yılda 105 bin vatandaşa hizmet!

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, 5 yılda 105.124 vatandaşın talep ve beklentilerini çözüme kavuşturarak, hizmet ve gönül seferberliği kapsamında büyük bir başarıya imza attı. Başkan Kanar, hemşehrileriyle birebir iletişim kurmak için Adnan Menderes Meydanı’nda Meydan Makam Buluşmaları düzenliyor.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, 2019 yılında göreve geldiği günden bu yana ilçede hizmet devrimi gerçekleştirdi. Mustafakemalpaşa’nın 142 yıllık belediye tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir dönüşümü beraberinde getiren Başkan Kanar, vatandaşların talep ve beklentilerini karşılamak için 7/24 çalışıyor.

Meydan Makam Buluşmaları ile vatandaşın yanında

Başkan Kanar, hemşehrileriyle birebir iletişim kurmak için Adnan Menderes Meydanı’nda Meydan Makam Buluşmaları düzenliyor. Bu buluşmalarda vatandaşların sorunlarını, isteklerini ve önerilerini dinleyen Başkan Kanar, anında çözüm üretiyor. Başkan Kanar, “Vatandaşlarımızın yanında olmak, onların sesine kulak vermek bizim için çok önemli. Meydan Makam Buluşmaları ile vatandaşlarımızla bir araya gelerek, onların talep ve beklentilerini çözüme kavuşturuyoruz. Bu buluşmalar, hem bizim hem de vatandaşlarımızın memnuniyetini artırıyor” dedi.

105 bin vatandaşın çağrısına cevap verdi

Başkan Kanar’ın 7/24 ulaşılabilirlik ilkesiyle hizmet veren Mustafakemalpaşa Belediyesi, 5 yılda 105.124 vatandaşın çağrısını çözüme kavuşturdu. Belediye, 41.178 evrak kaydını tamamlarken, 12.400 vatandaşın taleplerine çözüm üretti. Belediye, ayrıca 3944 kişinin Pazar yerinden evlerine ulaşımını sağladı.

Her haneye ulaşıp hizmet seferberliği sunuyor

Başkan Kanar, ilçede her haneye ulaşıp hizmet seferberliği sunuyor. Başkan Kanar, “Biz Geldik ekibimiz ile Mustafakemalpaşa’da her hanemizin ayağına giderek çalınmadık kapı bırakmıyoruz. Anında taleplerini çözüme kavuşturuyoruz. Mustafakemalpaşa’mız 131 mahallesiyle Bursa’mızın en büyük ilçelerinden biri. 131 mahallemizin her noktasına ulaşarak, hizmet kalitemizi arttırıyor, hemşehrilerimizin yüzünü güldürüyoruz. Ulaşılabilir bir belediye anlayışını ilçemize kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Her hemşehrimizin bir telefon uzağındayız” diye konuştu.