Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Kanar’dan Öğrencilere Sürpriz Ziyaret

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, bir öğrencinin seçim vaadi olan okula gelmesini gerçekleştirdi. Başkan Kanar, Açı Koleji’nde gençlerle keyifli sohbetler etti.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, ilçede bulunan Açı Koleji’ni ziyaret etti. Başkan Kanar, ziyaretinin nedenini açıkladı. Başkan Kanar, “Ada adlı bir öğrenci başkanımızın seçim vaadi Belediye Başkanı’nın okula gelmesiymiş. Ben de bu seçim vaadini duyar duymaz okula koştum” dedi.

Gençlerle Keyifli Sohbetler

Başkan Kanar, okulda öğrencilerle bir araya gelerek, onların sorularını yanıtladı. Başkan Kanar, gençlerle eğitim, spor, kültür, sanat ve gelecek planları hakkında keyifli sohbetler etti. Başkan Kanar, “Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Onların başarılı, mutlu ve huzurlu olması için elimizden geleni yapıyoruz. Onlarla vakit geçirmekten çok mutlu oldum” dedi.

Yolunuz Bahtınız Açık Olsun

Başkan Kanar, ziyaretinin sonunda öğrencilere başarılar diledi. Başkan Kanar, “Yolunuz bahtınız açık olsun gençler. Hayallerinizi gerçekleştirmek için çok çalışın. Biz her zaman sizin yanınızdayız. Sizlere güveniyoruz” dedi. Başkan Kanar, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra okuldan ayrıldı.