Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Kanar’dan Yeni Yıl Mesajı: “Hizmet Aşkıyla Geçen Bir Yıl Oldu”

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, yeni yıl mesajında hemşehrilerine seslendi. Kanar, 2023 yılının Türkiye ve Mustafakemalpaşa için zorlu ama başarılı bir yıl olduğunu, 2024 yılının ise sağlık, huzur, mutluluk ve barış getirmesini diledi.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet

Başkan Kanar, yeni yıl mesajında, 2023 yılının Türkiye için acı ve şehadetle başladığını, 6 Şubat depreminde yaşamını yitiren vatandaşlarımızın ve vatanımızın her karış toprağını şehadetleriyle mübarek kılan kahraman şehit evlatlarımızın acısını yaşadığımızı belirtti. Kanar, şehitlerimizi rahmet ve minnetle andığını, aziz hatıraları önünde saygıyla eğildiğini söyledi. Kanar, ayrıca, mazlum ve mağdur, ölüm karanlığına hapsedilen dost Filistin halkımızın yanında olduklarını da ifade etti.

Kanar: “Mustafakemalpaşa’nın Yaşam Kalitesini Yükselten Eşsiz Projeleri Hayata Geçirdik”

Başkan Kanar, yeni yıl mesajında, 2023 yılının Mustafakemalpaşa için yatırımlarla ve hizmet aşkıyla geçen bir yıl olduğunu vurguladı. Kanar, göreve geldikleri andan itibaren Mustafakemalpaşa’nın yaşam kalitesini yükselten eşsiz projeleri hayata geçirdiklerini anlattı. Kanar, ilçede gerçekleştirdikleri çevre dostu, sosyal, kültürel, spor, eğitim, sağlık, ulaşım, altyapı ve üstyapı hizmetlerini örneklerle açıkladı.

Kanar: “2024 Yılının İlçemize, Ülkemize ve Tüm Dünyaya Hayırla Gelmesini Temenni Ediyoruz”

Başkan Kanar, yeni yıl mesajında, 2024 yılının ilçemize, ülkemize ve tüm dünyaya hayırla gelmesini temenni ettiğini dile getirdi. Kanar, yeni yılın sağlık, huzur, mutluluk ve barış getirmesini diledi. Kanar, ayrıca, yeni yılda da Mustafakemalpaşa’ya hizmet etmeye devam edeceklerini, ilçeyi daha da güzelleştireceklerini, hemşehrilerinin talep ve beklentilerini karşılayacaklarını, ilçenin sorunlarını çözeceklerini ve ilçenin potansiyelini ortaya çıkaracaklarını söyledi. Kanar, yeni yıl mesajını, “Kıymetli hemşehrilerim, yeni yılınız kutlu olsun” diyerek bitirdi.