Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Mehmet Kanar Yeniden Refah Partisi’nden Aday Mı Olacak?

Bursa’da son dönemlerin en çok konuşulan partilerinden Yeniden Refah Partisi’nin Belediye Başkanı Mehmet Kanar’a Osmangazi için teklif götürdüğü ve 31 Mart seçimlerinde partiden belediye başkan adayı olmasını istediği öne sürüldü. İşte konuyla ilgili sıcak gelişmeler…

Bursa’da son dönemlerin en

Yeniden Refah Partisi’nin Bursa teşkilatlanmasında hareketli günler yaşanıyor. AK Parti’de görev alan ve halk nezdinde destek alan isimlerle görüşmeler sürdüren parti, ilk olarak Sedat Yalçın’ı açıkladı. 2021 yılında AK Parti’nin Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan ve 5 yıl boyunca da AK Parti Bursa İl Başkanı olarak görev yapan Sedat Yalçın, parti için önemli bir güç oldu. Partinin bir sonraki iddialı isminin ise Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar olduğu iddia edildi.

Başkan Kanar Yeniden Refah Partisi’nden Aday Olacak mı?

Gündeme gelen iddialara göre Osmangazi’de güvenilir bir isim ile yola çıkmak isteyen Yeniden Refah Partisi halk tabanında büyük destek gören ve Mustafakemalpaşa’daki çalışmalarıyla dikkat çeken Başkan Mehmet Kanar ile görüşme gerçekleştirdi. Adaylık görüşmesinde Başkan Mehmet Kanar’ın nasıl bir yanıt verdiği öğrenilmezken bu iddialar dahi kulisleri hareketlendirdi.

Şimdi ise gözler Yeniden Refah Partisi’ne ve Başkan Mehmet Kanar’dan gelecek açıklamalara çevrildi.