Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Mehmet Kanar’a Veda Değil, Vefa Yemeği

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, görev süresinin sonuna yaklaşırken, ilçedeki derneklerle bir araya geldi. PAŞADER’in organize ettiği yemekte, Kanar’ın duygusal konuşması dikkat çekti.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, 31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesinde, ilçedeki derneklerle bir veda yemeği düzenledi. Bursa DSİ tesislerinde gerçekleşen yemekte, Kanar’ın duygusal konuşması dikkat çekti. Kanar, burada yaptığı konuşmada, Mustafakemalpaşalılar için omuz omuza kol kola çalıştıklarını belirtti. Kanar, “Mustafakemalpaşalılar Derneği’mizin düzenlemiş olduğu vefa yemeğindeyiz. 2019 yılından bu yana Mustafakemalpaşalılar için çalıştık. Paşa-Der Derneği Başkanı Mustafa Gümüş’e ve yönetimine davetleri için teşekkür ederim.” dedi.

Dernek Başkanları Kanar’a Teşekkür Etti

Yemeğe katılan dernek başkanları da Kanar’a hizmetleri için teşekkür etti. Paşa-Der Derneği Başkanı Mustafa Gümüş, Kanar’ın ilçeye yaptığı yatırımları ve projeleri övdü. Gümüş, “Başkanımız Mehmet Kanar, Mustafakemalpaşa’ya büyük hizmetler verdi. İlçemizin altyapısını, ulaşımını, eğitimini, sağlığını, kültürünü, sporunu geliştirdi. İlçemize değer katan bir başkan oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz.” diye konuştu. Diğer dernek başkanları da, Kanar’a başarı dileklerini iletti.