Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Mutlu Turgut’tan Ahmet Beygirci’ye Destek

AK Parti ilçe başkanı Mutlu Turgut, Cumhur İttifakı’nın ortak kararına saygı duyduklarını ve Beygirci’ye destek vereceklerini söyledi.

AK Parti ilçe başkanı

Cumhur İttifakı, 2024 yerel seçimleri için Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayını belirledi. Aday, MHP’den Ahmet Beygirci oldu. Bu karar sonrasında önemli bir destek mesajı  AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Mutlu Turgut’tan geldi.

“Tüm Teşkilatımızla Destek Vereceğiz”

Başkan Turgut, Cumhur İttifakı’nın Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı olarak Ahmet Beygirci’nin açıklanmasının ardından bir basın açıklaması yaptı. Turgut, “Cumhur İttifakı, milletimizin bekası için kurulmuş bir ittifaktır. Bu ittifakın ruhuna uygun olarak, Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayımızı MHP’den belirledik. Ahmet Beygirci kardeşimiz, ilçemizin tanınmış ve sevilen bir ismidir. Kendisine başarılar diliyor ve tüm teşkilatımızla birlikte destek vereceğimizi belirtiyoruz. Cumhur İttifakı, Mustafakemalpaşa’ya hizmet etmeye devam edecektir.” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci, 2024 yerel seçimlerinde ilçenin kaderini belirleyecek. Peki, sizce Ahmet Beygirci, Mustafakemalpaşa’yı nasıl yönetecek? Cumhur İttifakı, Mustafakemalpaşa’da başarılı olabilecek mi? Siz de görüşlerinizi bizimle paylaşın.