Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BBP’nin Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

Büyük Birlik Partisi’nin Mustafakemalpaşa belediye başkan adayı belli oldu. Parti Ceyhan İnci isminde karar kılarken adaylığın önümüzdeki günlerde resmiyet kazanacağı belirtildi.

Büyük Birlik Partisi'nin Mustafakemalpaşa

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde BBP’den belediye başkanlığına aday gösterilen Ceyhan İnci, aynı zamanda partinin yurtdışı eğitim danışmanlığı görevine de getirildi. Ceyhan İnci, 28. Dönem 2. Bölge 1. sıra milletvekili adayı olarak Bursa’da yaptığı çalışmalarla dikkat çekmişti. İngiltere Manchester’da Salford Üniversitesi’nden mezun olan ve eğitim danışmanlığı yapan İnci, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin de takdirini kazandı.

Belediye başkanlığına aday gösterildi

Bugün BBP Genel Merkezi’nde yapılan görüşmede, Mustafakemalpaşa ilçesinde belediye başkanlığına aday gösterilen Ceyhan İnci, Genel Başkan Mustafa Destici’den olur aldı. İnci’nin adaylığı, önümüzdeki günlerde yapılacak resmi açıklama ile duyurulacak.

Yurtdışı eğitim danışmanlığına atandı

Ceyhan İnci, aynı zamanda BBP Genel Başkanı Mustafa Destici tarafından yurtdışı eğitim danışmanı olarak atandı. Atama töreninde BBP Osmangazi İlçe Başkanı Mahmut Yayla ve BBP Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı İsmail Acar da hazır bulundu. Destici, İnci’ye yeni görevinde başarılar diledi.

“BBP’nin bir neferi olmaktan mutluyum”

BBP Genel Başkan Yurtdışı Eğitim Danışmanı Ceyhan İnci, yaptığı açıklamada, “BBP’nin bir neferi olmaktan mutluluk duyuyorum. Verilen her görevin kutsal olduğunu biliyorum. Genel Başkanıma, partime, hizmetten yoksun Bursa’mıza ve aşığı olduğum canım ilçem Mustafakemalpaşa’ya hizmetten asla kaçınmayacağım. Dostlarımla birlikte Mustafakemalpaşa ve Bursa’mız için projelerimizle, çalışmalarımızla BBP’nin adını dağa taşa yazdıracağız. Sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmayacağız” dedi.

Atama töreni fotoğraf çekimiyle son buldu.