Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Büyük Birlik Partisi Bursa’da Sadece Mustafakemalpaşa’da Aday Gösterdi

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, Bursa’da belediye meclis üyesi adaylarıyla buluştu. Alfatlı, Cumhur İttifakı’nın belediye başkan adaylarına destek vereceklerini açıkladı. Tek istisna ise Mustafakemalpaşa. Mustafakemalpaşa’da Ceyhan İnci belediye başkan adayı oldu.

Büyük Birlik Partisi Genel

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, 31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesinde Bursa’da belediye meclis üyesi adaylarıyla bir araya geldi. Alfatlı, burada yaptığı konuşmada, Cumhur İttifakı’nın belediye başkan adaylarına tam destek vereceklerini belirtti. Alfatlı, “Cennet Bursa’mızda uzun yıllar başarılı bir çalışma yürüten mevcut Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş Bey’in yeniden seçilmesi konusunda tüm teşkilatlarımızla birlikte destek olma kararı aldık. Güzel Bursa’mızda tüm ilçe belediye başkanlıklarında, Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan adaylarının, seçimleri kazanması için, Büyük Birlik Partisi olarak gereken hassasiyet, fedakarlık ve gayrette bulunacağız. Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve ilçe belediyelerimizin tamamında, Cumhur ittifakına inanmış hemşehrilerimizin teveccühleriyle ezici çoğunlukla seçimlerin kazanılacağına inanıyoruz.” dedi.

BBP Hangi İlçelerde Kendi Adaylarını Çıkardı?

Alfatlı, BBP’nin Bursa’da hangi ilçelerde kendi adaylarını çıkardığını da açıkladı. Alfatlı, “Yıldırım, Nilüfer ve Gemlik ilçelerinde Büyük Birlik Partisi adayları, AK Parti listelerinden seçimlere girdiğinden dolayı, bu ilçelerde Büyük Birlik Partisi olarak Belediye Başkanlığı ve Belediye Meclis üyesi adayları göstermedik ve adaylarımız uyumlu bir şekilde çalışmalarına devam ediyorlar. Ayrıca, kalan 14 ilçenin 13’ünde belediye meclis üyelerimizle seçimlere kendi adımız ve amblemimizle giriyoruz. Buralarda da Belediye Meclis üyesi adaylarımız büyük bir gayret ve özveriyle Cumhur ittifakı belediye başkan adaylarına destek veriyorlar. Mustafakemalpaşa ilçemizde kendi belediye başkan ve belediye meclisi üyesi adaylarımızla seçimlere giriyoruz.” diye konuştu.

Alfatlı: “Seçimlerin Hayırlar Getirmesini Niyaz Ediyorum”

Alfatlı, son olarak, seçimlerin Bursa’ya, dava arkadaşlarına, ülkeye, gönül coğrafyasına, Türk İslam alemine ve Cumhur İttifakı’na hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ettiğini söyledi. Alfatlı, “Birlikten aldığımız güçle 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde inşallah Birlik’teyiz, Birlikte Kazanacağız, Birlikte Yöneteceğiz. Gerek adaylarımız, gerekse parti teşkilatlarımız istekli, gayretli ve ümitli bir seçim süreci geçirmek ve seçimden büyüyerek çıkmak için motive olmuş durumdadır. Bu istikamette vatanı, milleti, namusu, haysiyeti ve şerefi için en yüksek riskleri göze alan Büyük Birlik Partisi’nin âlî çıkarları ikinci sırada yer almaktadır.” ifadelerini kullandı.