Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ceyhan İnci’den Mustafakemalpaşa’ya adaylık açıklaması

Büyük Birlik Partisi’nin Bursa Milletvekili adayları arasında yer alan Ceyhan İnci, 31 Mart seçimlerinde Mustafakemalpaşa Belediye Başkanlığına aday adayı olacağını açıkladı. İnci, Mustafakemalpaşa’nın hak ettiği yere gelmesi için projelerini hazırladığını söyledi.

Büyük Birlik Partisi’nin Bursa

Ceyhan İnci, 12 Aralık 2023 Salı günü resmi başvurusunu yapacağını duyurdu. İnci, “Değerli Hemşehrilerim Mustafakemalpaşa’nın yeniden hak ettiği yere gelmesi için projelerimiz hazır. Siz değerli hemşehrilerim, hizmet bayrağını bizlere layık görürse, hizmet süremiz olan 5 yılın sonunda sizlere; yaşayanların mutlu olduğu, insanlarının geleceğe umutla baktığı bir Mustafakemalpaşa SÖZÜMÜZ olsun.” dedi.

Projelerinden bahsetti

Ceyhan İnci, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu duyurduğu açıklamasında, projelerinden de bahsetti. İnci, Mustafakemalpaşa’nın altyapı, ulaşım, eğitim, sağlık, kültür, spor ve sosyal hizmetler alanlarında gelişmesi için çalışacaklarını söyledi. İnci, “Mustafakemalpaşa’yı modern, çağdaş, yaşanabilir ve örnek bir ilçe yapmak için elimizden geleni yapacağız. Büyük Birlik Partisi’nin vizyonu ve misyonu doğrultusunda, Mustafakemalpaşa halkının talep ve beklentilerini karşılamak için çalışacağız.” diye konuştu.