Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP’de Belediye Başkan Adayı Resmen Şükrü Erdem

CHP’de Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı olarak Şükrü Erdem’in ismi resmen açıklandı. İşte konuyla ilgili son gelişmeler…

CHP’de Mustafakemalpaşa Belediye Başkan

CHP’de yerel seçimler için belediye başkan adayları belli olmaya devam ediyor. Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı olarak Şükrü Erdem’in ismi açıklandı. Erdem, CHP genel başkanı Özgür Özel’le yaptığı görüşmenin ardından resmi açıklama bekliyordu.

Mustafakemalpaşa’da Seçim Kampanyası Nasıl Olacak?

Şükrü Erdem, Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı olarak CHP’nin yerel seçimlerdeki sloganı olan “Hep Birlikte Yeni Bir Başlangıç” mottosuyla seçim kampanyası yürütecek. Erdem, Mustafakemalpaşa’nın sorunlarını ve çözüm önerilerini içeren bir seçim beyannamesi hazırlayacak. Erdem, Mustafakemalpaşa’nın tarım, sanayi, turizm, eğitim, sağlık, kültür, spor, çevre, ulaşım, altyapı ve sosyal hizmetler alanlarında kalkınmasını ve gelişmesini sağlayacak projeleri hayata geçirecek. Erdem, Mustafakemalpaşa halkının talep ve beklentilerini dinleyecek, katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışı sergileyecek. Erdem, Mustafakemalpaşa’yı daha yaşanabilir, daha modern, daha yeşil, daha demokratik, daha sosyal ve daha mutlu bir ilçe yapmak için çalışacak.