Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Filistin İçin Kermes Düzenleyen Müftülükten Duyuru

Filistin yararına kermes düzenleyen Mustafakemalpaşa Müftülüğü duyuru yaptı. Kermes için detayları aktaran müftülük vatandaşlara destek çağrısı yaptı.

Filistin yararına kermes düzenleyen

Filistin halkına destek olmak için kermes düzenleyen Mustafakemalpaşa Müftülüğü, kermesin başladığını ve üç gün süreceğini duyurdu. Kermes, Şeyhmüftü Camii bahçesinde gerçekleştiriliyor. Kermese katılanlar hem hayır işliyor hem de lezzetli yiyeceklerin tadını çıkarıyor. Kermesin amacı, Filistin’de yaşanan insan hakları ihlallerine ve zulme karşı duyarlılık göstermek ve Filistin halkına yardım ulaştırmaktır. Kermesten elde edilen gelir, Filistin’deki ihtiyaç sahiplerine gönderilecektir. Kermese destek verenler, hem vicdani hem de dini bir sorumluluk yerine getirmiş olacaklardır.

Kermese Şeyhmüftü Camisi’nde

Kermese katılmak için yapmanız gereken tek şey, Şeyhmüftü Camii bahçesine gitmek. Kermes, cuma günü dahil olmak üzere üç gün boyunca açık kalacak. Kermese katılarak hem Filistin halkına destek olabilir hem de güzel bir vakit geçirebilirsiniz. Kermese Mustafakemalpaşa Belediyesi ve vatandaşlar destekte bulunuyor. Mustafakemalpaşa Belediyesi, kermes için çadır desteği sağladı. Ayrıca kermese maddi ve manevi destek veren tüm hayırseverlere teşekkür edildi.