Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Girişimcilerin Yeni Temsilcileri Mustafakemalpaşa’da Seçildi

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren Genç ve Kadın Girişimciler Kurulları İl İcra Komiteleri seçimleri 19 Ekim 2023 tarihinde yapıldı. Seçimlerde girişimcilerin yeni temsilcileri belirlendi.

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren Genç ve Kadın Girişimciler Kurulları İl İcra Komiteleri seçimleri 19 Ekim 2023 tarihinde yapıldı. Seçimlerde girişimcilerin yeni yüzleri belirlendi. TOBB koordinasyonunda, girişimciliğin geliştirilmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması amacıyla Türkiye genelinde Odalar ve Borsalar bünyesinde faaliyetlerini yürüten, Türkiye’nin en büyük girişimci ağı TOBB İl İcra Kadın Girişimciler Kurulları İcra Komitesi seçimleri Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında gerçekleşti.

Girişimcilere destek mesajı

Genç ve Kadın Girişimciler Kurulu il İcra Komitelerine seçilen üyeleri kutlayan Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay; “Birliğimiz önderliğinde oluşumu sağlanan Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarımızın her zaman yanlarında Oda olarak destek olmaktayız. Girişimci kurullarımız her ilde dayanışma faaliyetleri düzenliyorlar, eğitim ve mentorluk hizmetleri veriyorlar, istihdamının arttırılması için gece gündüz çalışıyorlar, başarılı genç ve kadın girişimcileri rol model olarak öne çıkarıyorlar. Gençlerimize, örnek oluyor, onların da iş dünyası atılmalarını sağlıyorlar. Bizlerde yeni dönemde Oda olarak Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarımızla aktif olarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam edecek, birlikte projeler üretip, büyük organizasyonların ev sahipliğini hep beraber gerçekleştireceğiz. Bu düşüncelerle bugün gerçekleştirdiğimiz seçimin hayırlı olmasını diliyor, yeni çalışma döneminde tüm girişimcilerimize başarılar temenni ediyorum.” dedi.

Seçilen isimler kimler?

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerinden oluşan seçimlerde; TOBB Genç Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi asil üyeliğine; Halim Yavuz, Yedek Üyeliğe Mustafa Dardağan seçilmiştir. TOBB Kadın Girişimciler İl İcra Komitesi seçim sonuçlarına göre; Asil üyeliğe Nurdan Ülkü Tunç, Yedek Üyeliğe Ayça Güzeysoy, seçilmiştir.