Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hüseyin Tunçer AK Parti’den Aday Adayı Oldu

Hüseyin Tunçer, AK Parti’den Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Uzun yıllardır Tatkavaklı Esnaf ve Sanatkârları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı yapan Tunçer, ilçenin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için projelerini anlattı.

Hüseyin Tunçer, AK Parti'den

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için AK Parti’den Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığını resmen açıklayan ilk isim Hüseyin Tunçer oldu. Tunçer, başvuru dosyasını AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut‘a teslim etti.

Tunçer: “Birlikte daha güçlü bir gelecek inşa edeceğiz”

Tunçer, aday adaylığı açıklamasını Mustafakemalpaşa Öğretmenevi’nde yaptı. İlçe yönetimi ve Tunçer’i destekleyenlerin katıldığı programda bir konuşma yapan Tunçer, tecrübesi, bilgisi ve vizyonuyla ilçeyi daha yaşanabilir kılacağını söyledi. Tunçer, insana dokunan, katılımcı bir yönetim anlayışıyla şehri ekonomik, kalkınma, sanayi, eğitim, kültür, turizm ve sanat alanlarında daha ileriye taşıyacağını belirtti.

Tunçer: “Mustafakemalpaşa’nın potansiyelini keşfetmek için birlikte adım atalım”

Tunçer, konuşmasında ilçe halkına seslenerek, “Bugün burada olmamın sebebi sizlerle birlikte daha güçlü bir gelecek inşa etmektir. Sizlerin sesini duymak, sorunlarınıza çözüm bulmak için buradayım. Birlikte çalışarak, güç birliği oluşturarak şehrimizi daha aydınlık yarınlara taşıyabiliriz. Mustafakemalpaşa’nın potansiyelini keşfetmek ve değerini arttırmak için birlikte adım atalım. Şeffaf, hesap veren, adaleti ön planda tutan bir yönetim anlayışıyla sizlerle birlikte olacağım. Herkesin mutlu ve güvende hissettiği bir Mustafakemalpaşa için var gücümle çalışacağım. Hepinizin desteğini bekliyorum” dedi.

Tunçer, katılımcılara teşekkür ettikten sonra başvuru evraklarını ilçe başkanına teslim etti.