Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İl Milli Eğitim Müdürü Alireisoğlu’ndan İlçeye Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ahmet ALİREİSOĞLU, Mustafakemalpaşa ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cahit Zarifoğlu İlkokulu, Mustafakemalpaşa Ortaokulu ve Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi inşaatını gezen İl Müdürü, öğretmen, öğrenci ve idarecilerle bir araya geldi.

İl Milli Eğitim Müdürü

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ahmet Alireisoğlu, ilk olarak Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysel ÇALIK, Şube Müdürleri ve kurum çalışanları tarafından karşılanan İl Müdürü, ilçedeki eğitim durumu ve sorunları hakkında bilgi aldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Çalık , İl Müdürü Alireisoğlu’na ilçedeki eğitim faaliyetleri ve projeleri hakkında sunum yaptı.

Cahit Zarifoğlu İlkokulu’nda özel karşılama

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu , daha sonra Cahit Zarifoğlu İlkokulu’nu ziyaret etti. Okul idaresi ve öğrenciler çiçeklerle karşıladı. Öğretmenler ve okul idarecileriyle öğretmenler odasında bir araya gelen İl Müdürü, öğretmenlerle sohbet etti. Öğretmenlerin talep ve önerilerini dinleyen müdür , onlara çalışmalarında başarılar diledi.

Mustafakemalpaşa Ortaokulu’nda etkinliklere katıldı

Ahmet Alireisoğlu sonrasında ise Mustafakemalpaşa Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Okulun bahçesinde öğrencilerin düzenlediği etkinliklere katılan İl Müdürü, öğrencilerin gösterilerini izledi, öğrencilerin yaptığı resim, şiir, müzik ve spor çalışmalarını inceledi.

Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi inşaatı tamamlanıyor

Ahmet Alireisoğlu son olarak Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi inşaatını gezdi. Yeni ve modern bir görünüme kavuşan Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.