Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Kırsal Mahallelere Gitmeye Gerek Yok Mecbur Oy Verecekler”

Mustafakemalpaşa’da seçim hareketliliği hızlı başlarken belediye başkanlığına aday olan bir isim tarafından söylenen sözler kırsal mahalle sakinlerinin tepkisini çekti. İşte Mustafakemalpaşa’da son günlerin en çok konuşulan o konularıyla ilgili detaylar.

Mustafakemalpaşa’da seçim hareketliliği hızlı

Mustafakemalpaşa’da belediye başkan adayları bir bir açıklanmaya başlandı. 131 mahallesi olması nedeniyle Bursa’nın en büyük ilçelerinden birisi olan Mustafakemalpaşa’da parti ve adaylar için çalışma planlamaları da başladı. Ancak seçim öncesinde kırsal mahalleleri gözden çıkaran ve oyları cepte gören bir belediye başkan adayı bölgede büyük tepki çekti.

Vatandaşlar Tepkili, Muhtarlar Nasıl Cevap Verecek?

Bir başkan adayı tarafından “Köylere çıkmaya, tek tek dolaşmaya gerek yok. Mecbur oy verecekler.” şeklinde ifadeler kullandığı belirtilen başkan adayı büyük merak uyandırdı. Oyları cepte gören ve vatandaşların kendi hür iradesini yok sayarak “Mecburen oy verecekler” diyen belediye başkan adayına yönelik muhtar ve vatandaşların nasıl bir cephe alacağı merak edilmeye başlandı.

YORUMLAR

Bir adet yorum var

  1. Kırsal Mahallelere Gitmeye Gerek Yok Mecbur Oy Verecekler” Bu haberi söyleyen başkan adayı her kimse erkek gibi ortaya çıkıp kendini göstererek herkesin içinde bağıra bağıra söylesin kimse kimseye oy vermek zorunda değildir heleki ben tugba AVCI şahsım adına bu kelimeyi okuduktan sonra oy vermeye gitmeyi bile düşünmüyorum erkekse karşımıza çıksın bu kişi kendini gizleyerek konuşmasın particilik bu değil dir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ramazan Bayramı nedeniyle Mustafakemalpaşa'da fırınlar
Sıradaki Haber Mustafakemalpaşa’da Bayramda Açık Olacak Fırınlar Belli Oldu