Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Filistin’e Destek Kermesi

Mustafakemalpaşa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Filistin’e yardım etmek için bir kermes düzenledi. Kermesten elde edilen gelir, Türk Kızılay Mustafakemalpaşa şubesine bağışlandı.

Mustafakemalpaşa Kız Anadolu İmam

Mustafakemalpaşa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Filistin’e yardım etmek için bir kermes düzenledi. Kermesten elde edilen gelir, Türk Kızılay Mustafakemalpaşa şubesine bağışlandı. Kermese katılan öğrenciler, öğretmenler ve veliler, Filistinli kardeşlerine destek olmanın sevincini yaşadı.

Kermesin Amacı: Filistin’e Yardım

Kermes, Proje ve Sosyal Bilimler Okulu tarafından organize edildi. Kermeste, öğrencilerin ve velilerin hazırladığı yiyecekler, el işleri ve hediyelik eşyalar satıldı. Kermesten elde edilen gelirin tamamı, Filistin’deki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Türk Kızılay Mustafakemalpaşa şubesine bağışlandı. Kermesin amacı, Filistin’de yaşanan zulüm ve saldırılara karşı dayanışma göstermek ve Filistinli kardeşlerimize yardım etmekti.

Kermese, okulun öğrencileri, öğretmenleri ve yöneticileri katıldı. Ayrıca, öğrencilerin velileri de kermese destek verdi. Kermeste, hem alışveriş yapıldı hem de Filistin konusunda farkındalık artırıldı. Kermese katılanlar, Filistinli kardeşlerinin acısını bir nebze olsun dindirebilmenin mutluluğunu yaşadı.

Teşekkür Mesajı: “Can-ı Gönülden Teşekkür Ederiz”

Kermes sonrasında bir teşekkür mesajı yayınlayan okul yönetimi, kermesin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Mesajda şu ifadelere yer verildi:

“Kendilerine, bu fedakarlıklarından dolayı başta yönetim Kurulu üyemiz ve kurul sekreterimiz Sadettin Akkoyunlu, okul müdürümüz Ahmet Deniz ve Müdür yardımcımız Halil ibrahim Közkurt, meslek dersi öğretmenimiz Emriye Akduman olmak üzere tüm öğretmen ve öğrencilerimize, aynı zamanda öğrencilerimizin değerli velilerine can-ı gönülden teşekkür eder saygılar sunuyoruz.”