Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP’den Kadına Yönelik Şiddete Karşı Fidan Dağıtımı

MHP Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatı, kadına yönelik şiddete karşı farkındalık yaratmak için bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte, kadınlara defne ve selvi fidanı dağıtıldı. Etkinliğin amacı, kadınların yaşam hakkına saygı duyulmasını ve kadın cinayetlerinin önlenmesini vurgulamaktı.  

MHP Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatı,

MHP Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatı, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü kapsamında bir etkinlik gerçekleştirdi. Etkinlik, Adnan Menderes Meydanı’nda yapıldı. Etkinliğe, MHP Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Beygirci, KAÇEP Başkanı Nergül Korman ve yöneticileri, ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri ve teşkilat mensupları katıldı.

Fidan Dağıtıldı

Etkinlikte, kadınlara defne ve selvi fidanı dağıtıldı. Fidan desteğini sağlayan Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürü Bünyamin Arslan ve Ramazan Aslan‘a teşekkür edildi. Fidan dağıtımının amacı, kadına yönelik şiddetin son bulması ve kadınların yaşam hakkına saygı duyulması gerektiğini simgelemekti. Defne fidanı, kadınların zaferini ve gücünü; selvi fidanı ise kadın cinayetlerinde hayatını kaybeden kadınların anısını temsil ediyordu.

Başkan Beygirci’den Açıklama

Etkinlikten sonra, MHP Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Beygirci bir açıklama yaptı. Açıklamada, “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü kapsamında bugün Adnan Menderes Meydanında KAÇEP Başkanımız Nergül Korman ve yöneticilerimizle birlikte, kadınlarımıza defne ve selvi fidanı dağıttık. Fidan desteğini sağlayan Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürümüz Sn. Bünyamin Arslan Beye ve Ramazan Aslan Beye teşekkür ederiz.” dedi.

Beygirci, kadına yönelik şiddetin son bulması için mücadele edeceklerini ve kadınların her zaman yanlarında olacaklarını belirtti.