Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Milletvekili Mustafa Sarıgül SMA’lı Çocuğun Duygularıyla Oynadı

CHP Milletvekili Mustafa Sarıgül 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde SMA hastası Nilperi’ye destek olması adına Gülben Ergen konseri düzenleneceğini söylemiş ve büyük alkış alarak destek görmüştü. Ancak Sarıgül bu sözünü yerine getirmedi.

CHP Milletvekili Mustafa Sarıgül

Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül bir programda, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Gülben Ergen’i Erzincan’a getirerek, elde edilecek geliri SMA hastası Nilperi’ye bağışlanacağını söyledi ancak olmadı.

CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül Sözünü Tutmadı

Görüntülerde görüldüğü şekilde Erzincan Milletvekili Sarıgül; “Söz veriyorum sonra mahçup olmayayım, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bu salon 15 Bin kişilik, bu salona Dünya Kadınlar Günü’nde Nilperi için izin verirseniz can Erzincan’a ve Nilperi’ye benim hediyem olsun, Gülben Ergen burada olacak” demiş ve büyük alkış almıştı.

Öte yandan Şehit Aileleri Koruma Derneği öncülüğünde “Nilperi Bebeğimize Nefes Olalım” kampanyası adı altında yapılan canlı yayın ile SMA tip 1 hastalığıyla mücadele eden Nilperi için yardım toplandı. Bu kampanyaya da katılmayan Mustafa Sarıgül’ün neden böyle davrandığı anlaşılamadı.