Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Milli Maç Etkinliğinde Örnek Organizasyona İmza Attılar

Bursa’da Portekiz ile Türkiye A Milli takım karşılaşması için düzenlenen etkinlikte,  Türk Metal Sendikası Aptiv Fabrika temsilcileri anlamlı bir organizasyona imza attı.

Bursa’da Portekiz ile Türkiye

Euro 2024 heyecanının yaşandığı Türkiye’de pek çok ilde, meydan ve parkalara kurulan dev ekranlardan maçlar takip ediliyor. Geçtiğimiz günlerde oynanan Portekiz Türkiye maçı için Bursa’da Hüdavendigar Park’a kurulan dev ekranda yüzlerce futbolsever birlikte futbol keyfi yaşadı. Türkiye A Milli Takım maçtan istenen sonucu alamasa da bu etkinliğe Türk Metal Sendikası Aptiv Fabrika temsilcileri damga vurdu.

Milli Maç Etkinliğine Özel Organizasyon

Türk Metal Sendikası Aptiv Fabrika Baş Temsilci Onur Öztürk, Yardımcı Raşit Altuğ Karakaş katkılarıyla düzenlenen organizasyonda maç izlemeye gelen yaklaşık 1000 kişiye çerez, su, sıcak ve soğuk içecek  ikramları yapıldı. Havaların sıcak olması nedeniyle ikramlardan büyük hoşnut duyan vatandaşlar, organizasyona imza atan Türk Metal Sendikası temsilcilerine teşekkür ederken Bursa’da milli birlik ve beraberliğe güzel bir örnek olay yaşandı.