Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bursa’da Milli Maçta Türk Metal Sendikası Geleneği Bozmadı

Bursa’da Çekya ile Türkiye A Milli takım karşılaşmasında Türk Metal Sendikası geleneği bozmadı ve yine özel bir organizasyona imza attı.

Bursa’da Çekya ile Türkiye

Euro 2024’ün en kritik maçı dün akşam Çekya ile Türkiye arasında oynandı. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin milli beraberlik için Hüdavendigar Park’ta kurduğu dev ekranlardan binlerce vatandaş birlikte maçı izledi. Bir önceki Portekiz maçında özel bir organizasyon gerçekleştirerek büyük destek gören Türk Metal Sendikası Aptiv Fabrika temsilcileri Çekya maçında da geleneği bozmadı.

Milli Maç Etkinliği Çok Sevildi

Türk Metal Sendikası Aptiv Fabrika Baş Temsilci Onur Öztürk, Yardımcı Raşit Altuğ Karakaş tarafından düzenlenen etkinliğe dün akşam çok daha fazla ilgi vardı. Binlerce kişiye çerez, su, sıcak ve soğuk içecek ikramları yapan sendika temsilcileri, A Mili Takımın galibiyetini çok daha keyifli hale getirdi.

Vatandaşlar alınan galibiyetin coşkusunu ve mutluluğunu birlikte yaşarken maç ve organizasyon sonrasında Bursalılar hem Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne hem de sendika temsilcilerine teşekkür etti.