Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Kanar’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı paylaştı. Mesajında Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. yıl dönümünü gururla ve coşkuyla kutladıklarını belirten Kanar, Cumhuriyet’in değerine ve önemine vurgu yaptı.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, mesajında Cumhuriyet’in değerine ve önemine vurgu yaptı.

“Cumhuriyet, Milletimizin Azim ve İnancının Bir İfadesidir”

Başkan Kanar, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yıl dönümünü kutlamanın gururu ve coşkusu içindeyiz. 29 Ekim, milletimizin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin taçlandığı, Cumhuriyetimizin ilan edildiği tarihtir. Bu özel gün, milletimizin azim ve inancının bir ifadesidir.

Cumhuriyet’i Sonsuza Dek Koruyacağız

Başkan Kanar, mesajında ayrıca Cumhuriyet’in kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle andığını belirtti. Kanar, şöyle devam etti:

Türkiye Cumhuriyeti mesut, muvaffak ve muzaffer olacaktır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük eserim dediği ‘’Cumhuriyet’imizi sonsuza dek koruyacağımıza bir kez daha söz veriyorum. En zor şartlarda ve tüm imkânsızlıklara rağmen hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayan bağımsızlığından asla taviz vermeyen bir milletiz. Cumhuriyetimizin temellerini atan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşların ve şanlı tarihimizin tüm kahramanlarını saygı ve rahmetle anıyorum.

Cumhuriyet Bayramı’nı Birlikte Kutlayalım

Başkan Kanar, mesajının sonunda ise tüm ulusun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı. Kanar, şunları söyledi:

Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünde, Türk milleti olarak birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olduğumuzu bir kez daha gösterelim. Cumhuriyetimizi gelecek nesillere daha güçlü ve aydınlık bir şekilde taşımanın sorumluluğuyla, hep birlikte daha büyük başarılar elde edeceğimize inancımızı yineliyoruz. Bu duygular ve coşkuyla tüm ulusumuzun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyorum. Yaşasın Cumhuriyet!