Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa Belediyesi’nden Hizmet Şov: Sevgide Hizmette Sınır Tanımıyor

Mustafakemalpaşa Belediyesi, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle ilçede altyapı ve üst yapı çalışmalarını hızla sürdürüyor. Belediye, sevgide hizmette sınır tanımadığını vurgulayarak, ilçeyi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için çaba harcadığını açıkladı.

Mustafakemalpaşa Belediyesi, Bursa Büyükşehir

Mustafakemalpaşa Belediyesi, Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ın göreve geldiği günden bu yana ilçede birçok hizmete imza attı. Belediye, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle ilçede altyapı ve üst yapı çalışmalarını hızla sürdürüyor. Kanalizasyon, içme suyu, asfalt, kaldırım, park, bahçe, spor alanı, kültür merkezi, sosyal tesis gibi birçok alanda hizmet veren belediye, ilçenin çehresini değiştiriyor.

“Sevgide hizmette sınır yok”

Mustafakemalpaşa Belediyesi, hizmetlerini sevgiyle yaptığını da vurguluyor. Belediye, “Sevgide Hizmette Sınır Yok” sloganıyla ilçe halkının talep ve beklentilerini karşılamak için çalışıyor. Belediye, aynı zamanda ilçede yaşayan dezavantajlı gruplara da sahip çıkıyor. Yaşlı, engelli, yoksul, öğrenci, kadın, çocuk gibi farklı kesimlere yönelik sosyal projeler yürüten belediye, ilçede yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor.

Mustafakemalpaşa Belediyesi tarafından ” Göreve geldiğimiz andan itibaren Bursa Büyükşehir Belediye’mizin destekleriyle hayata geçen altyapı ve üst yapı çalışmalarından Fen İşleri Müdürlüğü’müzün çevre onarımlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyor, birlikte daha yaşanabilir bir ilçe inşa etmek için çalışıyoruz.” denilerek yapılan hizmetlere yönelik bilgiler paylaşıldı.