Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa Belediyesi’nden İsrail Ürünlerine Boykot Kararı

Mustafakemalpaşa Belediyesi, İsrail menşeli ürünleri boykot etme kararı aldı. Belediye Başkanı Mehmet Kanar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Filistin halkının yanında olduklarını belirtti.

Mustafakemalpaşa Belediyesi, İsrail menşeli

Mustafakemalpaşa’da İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarına tepki gösteren Mustafakemalpaşa Belediyesi, İsrail menşeli ürünleri boykot etme kararı aldı. Belediye Başkanı Mehmet Kanar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, belediyeye ait Muradiye Sarnıç Sosyal Tesislerinde İsrail menşeli ürünlerin satılmadığını duyurdu.

“Boykot Var”

Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Twitter hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile boykot kararını duyurdu. Fotoğrafta, Muradiye Sarnıç Sosyal Tesislerinin girişinde asılı olan “Boykot var. Mustafakemalpaşa Belediyesi Muradiye Sarnıç Sosyal Tesislerinde İsrail menşeli ürünler satılmamaktadır” yazılı bir pankart görülüyor. Kanar, fotoğrafın altına şu mesajı yazdı:

Boykot var❗️ Mustafakemalpaşa Belediyesi Muradiye Sarnıç Sosyal Tesislerinde #İsrail Menşeli ürünler satılmamaktadır.

“Filistin’in Yanındayız”

Belediye Başkanı Mehmet Kanar, yaptığı açıklamada, İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarını kınadığını ve Filistin halkının yanında olduklarını belirtti. Kanar, şunları söyledi:

İsrail, Filistin halkına karşı insanlık dışı bir saldırı yürütüyor. Bu saldırılar, tüm dünyanın gözü önünde gerçekleşiyor. Biz Mustafakemalpaşa Belediyesi olarak, bu zulme sessiz kalmıyoruz. İsrail menşeli ürünleri boykot ederek, Filistin halkının yanında olduğumuzu gösteriyoruz. Bu boykot kararı, sadece belediyemize ait tesislerde geçerli değil. Tüm Mustafakemalpaşalı hemşehrilerimizi de İsrail menşeli ürünleri almamaya davet ediyoruz. Filistin’in haklı davasını destekliyoruz. Filistin halkı yalnız değildir.