Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa Belediyesi’nden öğrencilere ücretsiz eğitim desteği

Mustafakemalpaşa Belediyesi, LGS ve YKS sınavlarına hazırlanan öğrencilere ücretsiz olarak MKPÖĞRENCİ projesi ve özel asistan programı sunuyor. Bu proje ve program sayesinde öğrenciler, online sınavlar, testler, e-kitaplar, yapay zeka desteği, rehberlik, mental destek gibi pek çok imkandan yararlanabiliyor.

Mustafakemalpaşa Belediyesi, LGS ve

Mustafakemalpaşa Belediyesi, LGS ve YKS sınavlarına hazırlanan öğrencilere ücretsiz olarak MKPÖĞRENCİ projesi ve özel asistan programı sunuyor. Bu proje ve program sayesinde öğrenciler, online sınavlar, testler, e-kitaplar, yapay zeka desteği, rehberlik, mental destek ve daha birçok imkandan yararlanabiliyor. Peki MKPÖĞRENCİ projesi ve özel asistan programı nedir? Nasıl çalışır? Hangi avantajları sağlar? Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar neler söyledi? İşte bu soruların cevapları ve daha fazlası…

MKPÖĞRENCİ projesi ve özel asistan programı nedir?

MKPÖĞRENCİ projesi ve özel asistan programı, Mustafakemalpaşa Belediyesi tarafından geliştirilen yenilikçi bir eğitim platformudur. Bu platform, LGS ve YKS sınavlarına girecek öğrenciler başta olmak üzere tüm öğrencilerin başarı oranını ciddi oranda arttırmayı amaçlıyor. Platform, veri işleme ve veriyi değerlendirme teknolojilerini kullanarak, öğrencilerin eksi ve artı yönlerini ortaya koyuyor. Böylece, öğrencilere kişiye özel bir eğitim planı sunuyor.

Nasıl çalışır?

MKPÖĞRENCİ projesi ve özel asistan programı, bulut sistemi üzerinden çalışan bir yazılımdır. Öğrenciler, bu yazılıma internet üzerinden erişebiliyor. Yazılım, öğrencilerin gelişmiş raporlandırma, gerçek zamanlı online sınavlar, testler, e-kitaplar, oyunlaştırılmış eğitimler, yapay zeka desteği, rehberlik, mental destek gibi pek çok imkandan yararlanmasını sağlıyor. Ayrıca, yazılım, öğrencilerin katılımlarını ve motivasyonlarını artıracak özel kampanyalar da düzenliyor.

Hangi avantajları sağlar?

MKPÖĞRENCİ projesi ve özel asistan programı, öğrencilere pek çok avantaj sağlıyor. Bunlardan bazıları şöyle:

  • Öğrenciler, doğru kaynaklara erişebiliyor, çalışma sürekliliği sağlayabiliyor ve performans takibi yapabiliyor.
  • Öğrenciler, kendi seviyelerine uygun online sınavlar ve testler çözebiliyor, eksik oldukları konuları tespit edebiliyor ve geliştirebiliyor.
  • Öğrenciler, e-kitaplar sayesinde ders kitaplarına ihtiyaç duymadan istedikleri zaman istedikleri yerde ders çalışabiliyor.
  • Öğrenciler, oyunlaştırılmış eğitimler ile dersleri daha eğlenceli hale getirebiliyor, yarışma ve ödül sistemleri ile motivasyonlarını artırabiliyor.
  • Öğrenciler, yapay zeka desteği ile kişiye özel soru bankası oluşturabiliyor, zorlandıkları soruların çözümlerini izleyebiliyor.
  • Öğrenciler, rehberlik hizmetinden yararlanarak sınava hazırlık sürecinde karşılaştıkları sorunlara çözüm bulabiliyor, kariyer planlaması yapabiliyor.
  • Öğrenciler, mental destek hizmetinden yararlanarak sınav kaygısı, stres, motivasyon gibi konularda profesyonel yardım alabiliyor.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar neler söyledi?

MKPÖĞRENCİ projesi ve özel asistan programının tanıtımını yapan Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, eğitimde teknolojiyi kullanarak, öğrencilerin daha iyi sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmayı hedeflediklerini söyledi. Başkan Kanar, şunları ifade etti:

“Sizler bizim geleceğimiz, her zaman önceliğimizsiniz. Sevgi, ilgi ve bilgi ile birlikte başaracağız. Bu özel proje ile yarışa 1-0 önde başlamanızı sağlayacak. Onun için ders zamanı ders oyun zamanı oyun. Artık Puplic ve tiktok, sosyal medya biraz azaltmanızı bekliyorum.”

Başkan Kanar, ayrıca MKPÖĞRENCİ projesi ve özel asistan programının ücretsiz olarak sunulduğunu ve tüm öğrencilerin bu imkandan yararlanabileceğini belirtti.