Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği’nden Yeniden Refah Partisi’ne Ziyaret

Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği, Yeniden Refah Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. İşte ziyaretten notlar.

Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği, Yeniden

Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği, Yeniden Refah Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ziyarette, ilçenin sorunları ve çözüm yolları konuşuldu.

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı: “Muhtarlarımızın sorunlarını dinliyoruz”

Yeniden Refah Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanlığı, Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İlçe Başkanı Ramazan Loyan  “Muhtarlarımız, halkımızın en yakınındaki temsilcileridir. Sorunları en iyi bilen ve çözmek için uğraşan kişilerdir. Biz de Yeniden Refah Partisi olarak muhtarlarımızın sorunlarını dinliyoruz. Onların talep ve önerilerini değerlendiriyoruz. İlçemizin gelişmesi ve kalkınması için ortak akıl ile hareket ediyoruz. Yeniden Refah Partisi olarak amacımız, önce ahlak ve maneviyat ilkesi ile yeniden büyük Türkiye’yi inşa etmektir. Bu konuda sizlerin de desteğine ihtiyacımız var” dedi.

Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Salih Kalınbacak: “Çalışmalarınız hayırlara Vesile Olsun”

Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Salih Kalınbacak ise, Yeniden Refah Partisi’ni ziyaret ettiklerini belirterek, ilçede 50 yıl aradan sonra yeniden canlandırılan geleneksel panayır hakkında da bilgi verdiklerini söyledi. Kalınbacak, “Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanlığı’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendilerine ilçemizin sorunları ve çözüm yolları hakkında görüşlerimizi aktardık. ” diye konuştu.