Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa PAŞADER toplantısında Bursa’da bir araya geldi

Bursa Mustafakemalpaşalılar Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği toplantıda Mustafakemalpaşa’da bir araya geldi. Gündemin Mustafakemalpaşa olduğu toplantıda önemli konuşmalar yapıldı.
 

Bursa Mustafakemalpaşalılar Eğitim, Kültür

Bursa Mustafakemalpaşalılar Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği (PAŞADER), bugün Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesindeki diğer dernekler ve sivil toplum kuruluşları ile bir araya geldi. Almira Otel’de düzenlenen kahvaltılı toplantıya PAŞADER Başkanı Mustafa Gümüş, diğer dernek ve STK başkanları katıldı.

Mustafakemalpaşa’nın sorunları ve çözüm önerileri masaya yatırıldı

Toplantının açılış konuşmasını yapan PAŞADER Başkanı Mustafa Gümüş, derneğin 30 yıllık bir geçmişi olduğunu ve Mustafakemalpaşalıların eğitim, kültür ve yardımlaşma alanlarında faaliyet gösterdiğini belirtti.  Toplantının sonunda PAŞADER Başkanı Mustafa Gümüş, derneğin yeni projelerini duyurdu. Gümüş, “Derneğimiz, Mustafakemalpaşalı öğrencilere burs vermek, Mustafakemalpaşa’nın tarihi ve kültürünü tanıtmak, Mustafakemalpaşalılar arasında dayanışma ve kaynaşmayı sağlamak gibi amaçlarla faaliyet göstermektedir. Bu amaçlar doğrultusunda yeni projelerimizi hayata geçirmek için çalışıyoruz. Pek çok yeni projemiz var. ” dedi.