Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa Yörük Türkmen Dernekleri’nin İftarında Buluştu

Mustafakemalpaşa’daki mahalle ve köy dernekleri ile Mustafakemalpaşalılar Yörük Türkmen Dernekleri’nin düzenlediği iftar programında bir araya geldi. Yoğun bir katılımın olduğu etkinlikte 2000 kişi birlikte orucunu açtı.

Mustafakemalpaşa'daki mahalle ve köy

Etkinlikte, misafirler böylesine anlamlı bir organizasyonu gerçekleştirdiği için Yörük Türkmen Dernekleri’ne teşekkürlerini iletti. Yörük Türkmen Dernekleri’nin düzenlediği iftar programında farklı dernek başkanları, yeni dönemde belediye başkanı ve muhtar adayları da katılım sağladı.

Başkan Akyel’den Açıklama

Yörük Türkmen Dernekleri Genel Başkanı Dinçel Akyel  yaptığı açıklamada “Ertuğrul Gazi Derneklerimiz, Turan Birliklerimiz ve köy derneklerimizle birlikte Ramazan ayının rahmetinin bol olduğu, güzel bir günde güzel bir etkinlikte bir araya geldik. Yaklaşık 2000 hemşerimizle yöre insanımızla iftar programında buluştuk. Birlik beraberlik hissini güçlendirdik. Güzel bir programa imza attık. AK Parti Genel Başkanvekili Efkan Ala, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın, pek çok siyasi parti il ve ilçe başkanları katılım sağladı. Emeği geçen tüm dernek başkanlarına ve kardeşlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

İşte iftar programından objektiflerie yansıyanlar…