Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa’da Altyapı ve Asfalt Çalışmaları Tamamlanıyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü, Mustafakemalpaşa ilçesinde 6 bin metrelik altyapı hattı çalışması yaptı. Çalışmanın ardından Fevzipaşa Caddesi’ne 1.300 tonluk asfalt kaplama yapıldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ

Mustafakemalpaşa ilçesinde altyapı ve asfalt çalışması tamamlandı. Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, ilçenin Atatürk, Yunus Emre ve Fevzipaşa mahallelerinde kanalizasyon ve yağmur suyu hattı çalışması yaptı. Çalışma kapsamında yaklaşık 4 bin metrelik kanalizasyon ve yaklaşık 2 bin metrelik yağmur suyu hattı olmak üzere toplam 6 bin metrelik altyapı hattı yenilendi.

Fevzipaşa Caddesi’ne 1.300 Tonluk Asfalt Kaplama

Altyapı çalışmasının tamamlanmasının ardından BUSKİ ekipleri, Fevzipaşa Mahallesi’nde bulunan Fevzipaşa Caddesi’ne asfalt kaplama yaptı. Yaklaşık 800 metre uzunluğundaki caddeye toplam 1.300 tonluk asfalt kaplama yapılarak, cadde daha modern ve kullanışlı bir görünüme kavuşturuldu. Cadde sakinleri ve esnaf, yapılan çalışmadan memnun olduklarını belirttiler.

Mustafakemalpaşa’nın Altyapısı Güçleniyor

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Mustafakemalpaşa ilçesinde yapılan altyapı ve asfalt çalışması hakkında açıklamalarda bulundu. Aktaş, “Mustafakemalpaşa 100 bini aşan nüfusu ile Bursa’nın gelişime açık ilçelerinden biri. Altyapı yenileme çalışması ile ilçe sakinlerinin daha sağlıklı içme suyuna kavuşmasını sağlayacağız. Bu doğrultuda, 17 ilçemizin tamamını şantiye alanına dönüştürdük” dedi. Aktaş, ilçelerin altyapı ve asfalt çalışmalarına devam edeceklerini de sözlerine ekledi.