Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa’da Başkan Kanar’dan Hizmet Şov!

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, ilçede hemşehrilerine hizmette sınır tanımıyor. Başkan Kanar, personellerini donanımlı eğitimlerle geliştirerek, kalite standartlarını yükseltiyor. Ayrıca, iş arayan vatandaşlara istihdam sağlıyor, deprem çalışmalarına ağırlık veriyor ve arama kurtarma ekibi kuruyor.  

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, personellerini donanımlı eğitimlerle geliştirerek, hizmet kalitesini arttırıyor. Başkan Kanar, göreve geldiği 5 yılda İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 186 kurum içi ve kurum dışı eğitimlerle personellerini geliştiriyor. Bu eğitimler, personelin mesleki ve kişisel gelişimine katkı sağlıyor. Başkan Kanar, 142 yıllık belediye tarihinde damga vuran eğitimleri personellerine kazandırarak, ilçeye daha iyi hizmet verilmesini sağlıyor.

Başkan Kanar’dan İş Arayanlara İstihdam Fırsatı!

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, iş arayan vatandaşlara istihdam fırsatı sunuyor. Başkan Kanar, işveren ve iş arayan vatandaşlar arasında bağ kuran İşkur Hizmet Noktası sayesinde iş arayan 1115 vatandaşa istihdam sağladı. Bu sayede, ilçede işsizlik oranı azaldı, vatandaşların ekonomik durumu iyileşti. Başkan Kanar, iş arayan vatandaşlara destek olmaya devam edeceğini belirtti.

Başkan Kanar’dan Deprem Çalışmalarına Önem!

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, deprem çalışmalarına önem veriyor. Başkan Kanar, 11 ili etkisi altına alan 6 Şubat depreminden sonra ilçede ki deprem çalışmalarına ağırlık verdi. Mustafakemalpaşa’da bulunan toplam 43 adet Mustafakemalpaşa Afet ve Acil Durum Toplanma Alanlarını belirleyerek, vatandaşların güvenliğini sağladı. Başkan Kanar, “1. Derece deprem bölgesi olan Mustafakemalpaşa’mızda depremin farkındayız ve çalışmalarımızı hassasiyetle sürdürüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Kanar’dan Arama Kurtarma Ekibi Kurdu!

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, arama kurtarma ekibi kurdu. Başkan Kanar’ın talimatıyla 2021 Ocak Ayı Meclis kararı ile 20 gönüllü belediye personelinden oluşan, Mustafakemalpaşa Arama Kurtarma Ekibi asrın felaketi 6 Şubat depreminde 80. Saatte mucizelere tanıklık etti. Bu ekip, olası bir felakete karşı hazır bir şekilde bekliyor. Başkan Kanar, ilçenin eğitim ve güvenliği için yoğun çalışmalar sürdürdüğünü söyledi.