Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa’da Cumhur İttifakı Adayı Ahmet Beygirci Oldu

Cumhur İttifakı, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı olarak Milliyetçi Hareket Partisi’nden Ahmet Beygirci’yi gösterdi.

Cumhur İttifakı, 31 Mart

Cumhur İttifakı, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı olarak Milliyetçi Hareket Partisi’nden Ahmet Beygirci’yi gösterdi. Bu karar MHP’nin yayınladığı belediye başkan adayları listesi ile kesinlik kazandı. Listenin paylaşılmasının hemen ardından ise Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar açıklama yaptı.

“Allah’a Emanet”

Başkan Kanar mesajında “Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı, değerli kardeşim Ahmet Beygirci’yi tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Rabbim utandırmasın Birlikte, Mustafakemalpaşamız için tarihi bir sorumlulukla, çocuklarımızın geleceği için tarihi çalışmalara imza attık. Dünyada yaşamı durma noktasına getiren pandemi, savaşlar, yüzyılın depremi ve bunlara bağlı ekonomik gelişmelere rağmen ; 5 yıla geçmiş 50 yılın hayali, gelecek 50 yıla değer katacak projeler sığdırdık. Destekleriniz, ilginiz ve sevginiz için sonsuz teşekkürler Mustafakemalpaşam Güzel ilçemin güzel insanları için bir an olsun desteklerini esirgemeyen Sayın Bakanlarımıza, milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımız, İl Başkanımız ve Ak davamızın Ak yürekli tüm yol arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyor, ilçem adına teşekkür ediyorum. Her zaman birlikte, hep beraberiz, SEVGİ VE SAYGILARIMLA.. Allah’a emanet ” dedi.