Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa’da Eğitimsel Nörobilim Söyleşisi

Mustafakemalpaşa ilçesinde, eğitimciler ve veliler için eğitimsel nörobilim konulu bir söyleşi düzenlenecek. Söyleşinin konuğu, Prof. Dr. Bilal Duman olacak. Söyleşi programı, 03 Kasım 2023 Cuma günü Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi ve Spor Tesisin’de gerçekleştirilecek.

Mustafakemalpaşa ilçesinde, eğitimciler ve

Mustafakemalpaşa’da eğitimciler ve veliler için eğitimsel nörobilim konulu bir söyleşi düzenlenecek. Söyleşinin konuğu, Prof. Dr. Bilal Duman olacak.

Eğitimsel nörobilim nedir?

Eğitimsel nörobilim, beyin ve öğrenme arasındaki ilişkiyi inceleyen bir bilim dalıdır. Eğitimsel nörobilim, öğrenme süreçlerini, öğrenme güçlüklerini, öğrenme stillerini ve öğretim yöntemlerini beyin temelli bir bakış açısıyla ele alır. Eğitimsel nörobilim, eğitimcilerin ve velilerin öğrencilerin öğrenme potansiyellerini en iyi şekilde ortaya çıkarmalarına yardımcı olur.

Söyleşi 3 Kasım’da Mustafakemalpaşa’da

Söyleşi programı, Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı, Mustafakemalpaşa Belediyesi, Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Mustafakemalpaşalılar Derneği işbirliğiyle organize edildi. Program, 03 Kasım 2023 Cuma günü Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi ve Spor Tesisinde iki oturum halinde gerçekleştirilecek. Birinci oturum saat 10.00’da, ikinci oturum ise saat 14.30’da başlayacak.