Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa’da Gündem Mobese Sistemi ve Trafik

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Mutlu Turgut ve yönetimi, ilçenye görevlendirilmesi yapılan İlçe Emniyet Müdürü Selahattin Şerbet’i ziyaret etti.

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Mutlu Turgut ve yönetimi, ilçenin güvenliği ve trafiği ile ilgili konuları görüşmek üzere İlçe Emniyet Müdürü Selahattin Şerbet’i ziyaret etti. Ziyarette 8 yeni noktaya kurulması planlanan Mobese sistemi, ilçe trafiği ve genel asayiş konuları ele alındı.

İlçe Emniyet Müdürü Selahattin Şerbet’ten Misafirperverlik

İlçe Başkanı Mutlu Turgut ve yönetimi, İlçe Emniyet Müdürü Selahattin Şerbet‘i makamında ziyaret etti. Ziyarette ilçenin güvenliği ve trafiği ile ilgili konuları görüşen heyet, ilçede stadyum çevresi, 3.köprü ve amfi tiyatro civarın da dahil olmak üzere 8 yeni noktaya kurulması düşünülen Mobese sistemi, ilçe trafiği ve genel asayiş konuları hakkında fikir alışverişinde bulundu. İlçe Emniyet Müdürü Şerbet, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçenin güvenliği ve trafiği için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

İlçe Başkanı Mutlu Turgut’tan Teşekkür ve Takdir

İlçe Başkanı Mutlu Turgut ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Göreve yakın zamanda başlamasına rağmen ilçemizle alakalı konulara kısa sürede vakıf olan, esnaf ve vatandaşlarımızla diyaloğu kısa sürede sağlayan ve güçlendiren Emniyet Müdürümüze şükranlarımızı sunuyor, misafirperverliği için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.” dedi. Turgut, ayrıca ilçenin güvenliği ve trafiği için emek veren tüm emniyet personeline de teşekkür etti.