Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa’da Hibelerle Araç Filosu Genişliyor

Mustafakemalpaşa Belediyesi, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) ve TANAP ile yaptığı işbirliği sayesinde ilçeye 5 yeni araç kazandırdı. Araçların teslim töreni büyük bir coşkuyla gerçekleşti.

Mustafakemalpaşa Belediyesi, Tarım ve

Mustafakemalpaşa Belediyesi, TKDK ve TANAP’ın desteğiyle ilçeye 1 tır kafası, 2 kamyon, 1 kamyonet ve 1 transit kamyon hibe etti. Bu araçlar, ilçenin tarım, hayvancılık ve kırsal kalkınma faaliyetlerine büyük katkı sağlayacak. Araçların teslim törenine çok sayıda protokol üyesi ve muhtar katıldı.

Mustafakemalpaşa’da 6 Projeden 5’i Hayata Geçti

Törende konuşan Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, TKDK tarafından Bursa’da onaylanan 6 projeden 5’inin Mustafakemalpaşa’ya kazandırıldığını belirtti. Başkan Kanar, “Şehrin her köşesine hizmet götürme vizyonuyla çıktığımız bu yolda ilçemizi hibelerle geliştirmeye devam ediyoruz. Bursa ilçeleri arasında 6 projeden 5’i Mustafakemalpaşa’mıza kazandırıldı. İlçemize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.,

Törenin sonunda, araçların anahtarları protokol üyeleri tarafından belediye yetkililerine teslim edildi. Tören, araçların kurdele kesilerek hizmete sunulmasıyla sona erdi.