Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa’da “Kahkaha” Dolu Gece

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, belediyenin bölge tiyatrosu oyuncularının sahnelediği oyunu hemşehrileriyle birlikte izledi. Oyuna yoğun ilgi gösteren seyirciler, kahkahalara boğuldu.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet

Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin bölge tiyatrosu oyuncuları, sezonun ilk oyununu Mustafakemalpaşa Gençlik Merkezi’nde sergiledi. Oyuna, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar da katıldı. Başkan Kanar, hemşehrileriyle birlikte oyunu izledi ve oyuncuları alkışladı.

Salon Tıklım Tıklım Doldu

Oyuna, Mustafakemalpaşa halkı büyük ilgi gösterdi. Salonu tıklım tıklım dolduran seyirciler, oyun boyunca keyifli anlar yaşadı. Oyun, komedi türündeydi ve seyircileri kahkahalara boğdu. Oyunun sonunda, seyirciler oyuncuları ayakta alkışladı. Oyunun ardından, Başkan Kanar bir konuşma yaptı. Başkan Kanar, belediyenin bölge tiyatrosu oyuncularına ve oyunu izlemeye gelen hemşehrilerine teşekkür etti. Başkan Kanar, “Belediyemiz bölge tiyatrosu oyuncularının hazırlamış olduğu tiyatro oyununu izlemek için hemşehrilerimiz ile Mustafakemalpaşa Gençlik Merkezimizde buluştuk. Sezonun ilk oyunda destekleriyle salonu tıklım tıklım dolduran seyircilerimize, kahkaha dolu oyunda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Kültür ve sanat etkinliklerimiz devam edecek. Hemşehrilerimizi bu etkinliklere davet ediyorum.” dedi.