Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa’da Kültür Sanat Şöleni Başlıyor!

Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin kurslarına katılan yüzlerce kursiyer, yılsonu gösteri programı ile yeteneklerini sergilemeye hazırlanıyor. İşte program..

Mustafakemalpaşa Belediyesi'nin kurslarına katılan

Kültür Sanat Şöleni, 15-16 Aralık tarihlerinde Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Kültür ve Sanatla Yoğrulan Gençler Sahneye Çıkıyor

Mustafakemalpaşa Belediyesi, kültür ve sanat alanında yeteneklerini keşfetmek isteyen gençlere yönelik kurslar düzenliyor. Bu kurslara katılan yüzlerce kursiyer, yılsonu gösteri programı ile yeteneklerini sergileyecekler. Kültür Sanat Şöleni, 15-16 Aralık tarihlerinde Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Türk Sanat Müziği Konseri ile Açılış

Kültür Sanat Şöleni’nin ilk günü olan 15 Aralık Cuma Günü, Türk Sanat Müziği Konseri ile açılış yapılacak. Türk Sanat Müziği Kursu’na katılan kursiyerler, seçtikleri eserleri seslendirecekler. Konser, Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi’nin salonunda saat 20.00’de başlayacak.

Kültür Sanat Şöleni’nin ikinci günü olan 16 Aralık Cumartesi Günü, Çocuk Mehter Gösterisi, Halk Oyunları, Çocuk Korosu/Genç Gitar ve Bale Gösterisi ile devam edecek. Çocuk Mehter Kursu’na katılan kursiyerler, mehter marşlarını çalacaklar. Halk Oyunları Kursu’na katılan kursiyerler, yöresel oyunları oynayacaklar. Çocuk Korosu/Genç Gitar Kursu’na katılan kursiyerler, şarkılar söyleyecekler. Bale Kursu’na katılan kursiyerler, bale gösterisi yapacaklar. Gösteriler, Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi’nin salonunda saat 20.00’de başlayacak.

Belediye Başkan Kanar: “Mustafakemalpaşa Kültür, Sanat ve Sporun Kalbi Olacak”

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Kültür Sanat Şöleni için dopdolu bir program hazırladıklarını söyledi. Başkan Kanar, sosyal medyasından yaptığı duyuruda, “Kültür ve sanat şöleni kapsamında dopdolu bir program hazırladık. 33 Yıldır özlemle beklediğimiz Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi’mizde hazırlanan eşsiz program ile tam anlamıyla bir şölen olacak. Kültür ve sanatla yoğurulan gençlerin ilçemize kazandırılması için tüm desteklerimizi sürdüreceğiz. Mustafakemalpaşa kültür, sanat ve sporun kalbi olacak. Bu özel etkinliğimize tüm halkımız davetlidir.” dedi.