Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa’da Kültür Ve Sanatın Buluştuğu Şölen

Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin düzenlediği Kültür Sanat Şöleni’nde kursiyerlerin sergilediği müzik, dans, tiyatro ve resim gösterileri büyük beğeni topladı.

Mustafakemalpaşa Belediyesi'nin düzenlediği Kültür

Bursa‘nın Mustafakemalpaşa ilçesinde, belediyenin düzenlediği kültür sanat şöleni renkli görüntülere sahne olacak. Üç gün sürecek etkinlikte, kursiyerlerin müzik, dans, tiyatro ve resim gösterileri olacak

Mustafakemalpaşa Belediyesi, ilçede kültür ve sanatın gelişmesine katkı sağlamak amacıyla çeşitli kurslar düzenliyor. Bu kurslara katılan yüzlerce vatandaş, yeteneklerini keşfederek sertifika almaya hak kazanıyor. Belediye, kursiyerlerin çalışmalarını sergilemek ve ilçe halkına keyifli bir hafta sonu yaşatmak için Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi’nde Kültür Sanat Şöleni organize etti. Üç gün boyunca sürecek şölende, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, gitar, çocuk koro, bale, halk oyunları, çocuk mehteran ve tiyatro gösterileri yer aldı. Ayrıca kursiyerlerin yaptığı resim, el sanatları ve fotoğraf çalışmaları da sergilendi.

Başkan Mehmet Kanar: “Kültür ve sanatla yoğurulan gençler ilçemize kazandırılacak”

Kültür Sanat Şöleni’nin açılışında konuşan Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, “Kültür ve sanat şöleni kapsamında dopdolu bir program hazırladık. 33 yıldır özlemle beklediğimiz Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi’miz hazırlanan eşsiz program ile tam anlamıyla bir şölen olacak. Kültür ve sanatla yoğurulan gençlerin ilçemize kazandırılması için tüm desteklerimizi sürdüreceğiz. Mustafakemalpaşa kültür, sanat ve sporun kalbi olacak. Bu özel etkinliğimize tüm halkımız davetlidir.” dedi.

Mustfakemalpasa Etkinlik