Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa’da Muhtarlar Günü Kutlandı

Mustafakemalpaşa’da 19 Ekim Muhtarlar Günü, tören ve yemek organizasyonu ile kutlandı.

Mustafakemalpaşa'da 19 Ekim Muhtarlar

Mustafakemalpaşa’da 19 Ekim Muhtarlar Günü, Cumhuriyet Alanı’nda düzenlenen tören ve yemek organizasyonu ile kutlandı. Törene ilçenin protokolü, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Tören Cumhuriyet Alanı’nda Yapıldı

Tören, Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği Başkanlarının Atatürk Anıtı’na çelenk sunumuyla başladı. Ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. Törene Mustafakemalpaşa Kaymakamı Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanı Mehmet Kanar, siyasi parti ve STK temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Muhtarlar Yemekte Bir Araya Geldi

Törenin ardından Mustafakemalpaşa Belediyesi‘ne ait Muradiyesarnıç’taki tesiste düzenlenen yemek organizasyonuna geçildi. Burada bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Kanar, muhtarların toplumun temel taşı olduğunu belirterek, “Muhtarlarımız, mahallelerimizin sorunlarına çözüm bulan, vatandaşlarımızın sesi olan değerli kardeşlerimizdir. Biz de belediye olarak muhtarlarımızla iş birliği içinde çalışarak ilçemizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmeye gayret ediyoruz. Bugün burada muhtarlarımızın gününü kutlamak için bir araya geldik. Muhtarlar Günü’nüz kutlu olsun.” dedi.