Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa’da Muhtarlarla Tarihi Buluşma

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, AK Parti Genel Başkan Vekili Efkan Ala ve Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ahmet Gümen’in de katıldığı bir toplantıda 131 mahalle muhtarıyla bir araya geldi. Toplantıda ilçeye yapılan ve yapılacak olan hizmetler konuşuldu. Muhtarlar ilçenin sorunları ve çözüm önerileri hakkında görüşlerini paylaştı.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet

AK Parti Genel Başkan Vekili Efkan Ala, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ahmet Gümen, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, 131 mahalle muhtarıyla bir araya geldi. Toplantıda ilçeye yapılan ve yapılacak olan hizmetler konuşuldu.

Türkiye Yüzyılı’na Yakışır Çalışmalar

Başkan Kanar, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, Türkiye’nin büyük bir dönüşüm yaşadığını ve Mustafakemalpaşa’nın da bu dönüşüme katkı sağladığını söyledi. “Türkiye Yüzyılı’na yakışır bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diyen Kanar, ilçeye kazandırılan projeleri anlattı. Kanar, “Yol, su, kanalizasyon, park, spor alanı, kültür merkezi gibi birçok alanda ilçemize değer katan hizmetler gerçekleştirdik. Bu hizmetlerin hepsinde muhtarlarımızın desteğini aldık. Muhtarlarımız bizim gözümüz kulağımız. Mahallelerimizin ihtiyaçlarını bize iletiyorlar. Biz de onların taleplerini yerine getirmek için çalışıyoruz” dedi.

Muhtarların Sorunları Dinlendi

Toplantıda söz alan AK Parti Genel Başkan Vekili Efkan Ala da, muhtarların önemine değindi. Ala, “Muhtarlarımız demokrasimizin temel taşıdır. Halkımızın sesini duyuran, devletimizin şefkat elini uzatan muhtarlarımızın her zaman yanındayız. Bugün burada ilçemizin sorunlarını ve çözüm önerilerini dinlemek için geldik. Muhtarlarımızın taleplerini not aldık. En kısa sürede gereken adımları atacağız” diye konuştu.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nden Destek Sözü

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise toplantıda yaptığı konuşmada, Mustafakemalpaşa’ya verdikleri destekten bahsetti. Aktaş, “Mustafakemalpaşa Belediyemiz ile uyum içinde çalışıyoruz. İlçemize hizmet etmek için el ele veriyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak Mustafakemalpaşa’ya ulaşım, altyapı, çevre gibi birçok alanda destek oluyoruz. Bu desteklerimizi artırarak sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Toplantıda ayrıca Mustafakemalpaşa Kaymakamı Ahmet Altıntaş ve AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Mutlu Turgut da yer aldı. Konuşmaların ardından muhtarlar da söz alarak ilçenin sorunları ve çözüm önerileri hakkında görüşlerini dile getirdi. Toplantı, karşılıklı istişarelerin ardından sona erdi.