Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa’da Orman İşçilerine Eğitim Verildi

Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürlüğü, 2024 yılında yapılacak orman bakım çalışmalarına hazırlanıyor. Bu kapsamda, orman muhafaza memurları, üretimde çalışacak işçilere ve kooperatif üyelere iş başı eğitimi verdi.

Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürlüğü,

Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürlüğü, 2024 yılında yapılacak orman bakım çalışmalarına hazırlanıyor. Bu kapsamda, işletme müdürlüğüne bağlı dört orman işletme şefliğinde görevli orman muhafaza memurları, üretimde çalışacak işçilere ve kooperatif üyelerine iş başı eğitimi verdi. Eğitimlerde, üretim standartları, iş güvenliği, iş kazalarına karşı alınacak tedbirler ve iş kazalarında iş sağlığı yenileme konuları anlatıldı.

Orman İşletme Müdürü: “Ormanlarımızın Sürdürülebilirliği İçin Çalışıyoruz”

Orman İşletme Müdürü Bünyamin ARSLAN, eğitimlerin amacının orman işçilerinin bilgi ve becerilerini artırmak olduğunu söyledi. ARSLAN, “Ormanlarımızın sürdürülebilirliği için çalışıyoruz. Ormanlarımızın bakımını yaparken hem orman kaynaklarını koruyoruz hem de istihdam sağlıyoruz. Orman işçilerimizin sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışmalarını sağlamak için eğitimler düzenliyoruz. Eğitimlerde, orman üretiminde uygulanacak standartlar, iş güvenliği kuralları, iş kazalarına karşı alınacak önlemler ve iş kazalarında yapılacak ilk yardım konularını anlatıyoruz” dedi.