Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa’lı Kursiyerlerden Sanat Şöleni

Başkan Kanar’ın destekleriyle hayata geçen 33 yıllık dev Kültür Merkezi’nde, Belediye Türk Sanat Müziği Korosu ve yetenekli kursiyerler, büyük bir coşkuyla dolan dev bir salonda unutulmaz bir gösteriye imza attı.

Başkan Kanar’ın destekleriyle hayata

Mustafakemalpaşa Belediyesi Kültür Müdürlüğü bünyesinde açılan kurslarda eğitim gören sanatçılar, Mustafakemalpaşa’da iki gece boyunca unutulmaz görüntülere sahne oldular.  Gecenin yıldızları arasında parlayan Belediye Türk Sanat Müziği Korosu, muazzam repertuarı ve etkileyici performanslarıyla izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı. Mustafakemalpaşa Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu kurslarına katılan yetenekli kursiyerler, sahnede sergiledikleri performanslarıyla büyük alkış topladı.

Kendileri Minik Yürekleri Büyük

Çocuk kursiyerler, dev salonda yeteneklerini sergileyerek seyircilerden tam not aldı. Bale, halk oyunları, çocuk mehter ve koro performansları, izleyicileri adeta büyüleyen renkli bir şölenle buluşturdu. Minik dansçılar, zarafetin ve disiplinin harmanlandığı bale gösterileriyle salonu büyülü bir atmosfere sokarken, halk oyunlarıyla enerji dolu anlar yaşattılar. Çocuk mehteranın gür sesi ve koro performansları ise izleyicilere keyif dolu dakikalar yaşattı.

İlçede halkının 33 yıllık hayalini gerçekleştiren Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar ‘’ 33 yıldır hayalini kurduğumuz bu tesiste bu iki gecede sanatın birleştirici gücüne tanık olmak, şehrimizin kültürel zenginliğini bir kez daha görmek bizi gururlandırıyor. Belediye Türk Sanat Müziği Korosu ve çocuk kursiyerlerimiz, bu geceyi unutulmaz kıldılar. Çocuklarımızın bu özel gösterisiyle, sanat ve kültür sevgisi yeni nesillere aktarılıyor” dedi.