Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafakemalpaşa’ya Özel 100. Yıl Bestesi Sosyal Medyada Patlama Yaptı

Mustafakemalpaşa ilçesi için özel olarak bestelenen ve seslendirilen 100. yıl bestesi, sosyal medyada büyük ilgi gördü. Parçanın bestecisi ve yorumcusu ise Mustafakemalpaşalı bir endüstri mühendisi olan İlknur Cengiz.

Mustafakemalpaşa ilçesi için özel

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar‘ın destekleriyle hazırlanan 100. yıl bestesi, Mustafakemalpaşa’nın birlik beraberliğini, bereketli toprağını, meşhur tatlısını ve doğal harikası Suuçtu Şelalesi’ni anlatan dizeleriyle dikkat çekti. Parçayı dinleyenler, Mustafakemalpaşa’nın güzelliklerini ve tarihini hissetti.

Bestecisi ve Yorumcusu Bir Mustafakemalpaşalı

Parçanın bestecisi ve yorumcusu ise Mustafakemalpaşa’lı bir endüstri mühendisi olan İlknur Cengiz. Yazılımla da ilgilenen Cengiz, yeteneğiyle Mustafakemalpaşa’ya sesiyle hayat verdi. Parçayı sosyal medyada paylaşan Cengiz, “Mustafakemalpaşa’ma armağan olsun” dedi.

Başkan Kanar’dan Teşekkür Ziyareti

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, parçanın bestecisi ve yorumcusu olan İlknur Cengiz‘in babasını ziyaret ederek teşekkür etti. Kanar, “Mustafakemalpaşa’mız için özel olarak bestelenen bir parçanın bestesi ve seslendirilmesi bir Mustafakemalpaşa’lıdan çıktı. Bu bizler için bir gurur. Yeteneğiyle bizlere büyük gurur yaşatan çok büyük bir cevher, yolun bahtın açık olsun güzel kızım. Böyle yetenekli böyle çalışkan bir evlat yetiştirdiği için ilçemizin kıymetli esnafı Kasap Sami Cengiz ağabeyime teşekkür ediyorum.” dedi.