Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Necati Eren Yamanlı Mahallesi’ne Hizmet Vaat Ediyor

Mustafakemalpaşa’nın Yamanlı Mahallesi’nde muhtar adayı olan Necati Eren, köyüne doğalgaz, altyapı, boyama ve ikram gibi hizmetler getireceğini söyledi. Eren, “Hizmetler bizden oy ve destekler sizden” dedi.

Mustafakemalpaşa’nın Yamanlı Mahallesi’nde muhtar

Yamanlı Mahallesi’nde muhtarlık seçimleri yaklaşırken, adaylar da projelerini açıklamaya başladı. Mustafakemalpaşa’da adından sıkça söz ettiren Necati Eren, Yamanlı Mahallesi’ne muhtar adaylığını koydu. Necati Eren’in ekibi Adem Yanı, Fatih Ogur, Baki Dürtek, Halil Orkurgan, Mustafa Kolay, Seçkin Çoban, Mücahit Eren ve Serkan Avı’dan oluşuyor.

Köyüne Hizmet Sözü Verdi

Necati Eren, köyüne hizmet etmek için yola çıktığını belirterek, şunları söyledi: “Civar köylere giden hizmetlerin aynısı neden köyümüze gelmiyor. Doğalgazın ve altyapı kanalizasyonun gelmesinin takipçisi olacağız. Köyümüzdeki evlerin dış duvarlarını boyayarak, köyümüzü örnek köy yapmak için söz veriyoruz.” Necati Eren, köylülerin günlük işlerini de kolaylaştıracak vaatlerde bulundu. Eren, “Siz isteyin reçeteleri eczaneden biz alalım market ve pazar alışverinizi biz yapalım. Çantalarınızı biz evinize taşıyalım. Siz yorulmayın elektrik, su, telefon faturanızı bize verin biz yatıralım. Cenazelerinizde poğaça ve ayran ikramlarınızı muhtarlık tarafından karşılayalım.” dedi.

Köylülerin Maneviyatını da Düşündü

Necati Eren, köylülerin maneviyatını da düşündüğünü ifade ederek, şöyle devam etti: “Her yıl tüm ölmüşlerimize mevlit okutulup pilav, ayran dağıtalım. Ramazanda ihtiyaç sahibi ve yaşlılarımıza erzak kolisi dağıtılacaktır. Arıtmadan toplanan paralar ihtiyaç sahiplerinin okul çocuklarının kırtasiye, cami ve gençliğin masrafları karşılanacaktır.” Necati Eren, köyüne hizmet etmek için yola çıktığını ve köylülerin desteğini beklediğini söyledi. Eren, “Kısaca hizmetler bizden oy ve destekler sizden” diyerek, seçim kampanyasını sürdürüyor.