Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Oda’dan Mustafakemalpaşa Emniyet Müdürü’ne Ziyaret

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası, ilçenin yeni emniyet müdürü Selahattin Şerbet’i ziyaret etti. Ziyarette, ilçenin güvenlik ve asayiş konuları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası,  ilçenin yeni emniyet müdürü Selahattin Şerbet‘i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyarette, ilçenin güvenlik ve asayiş konuları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Sanayi ve Ticaret Odası Heyetinden Emniyet Müdürü’ne Destek

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tekin Uzkinay, ziyarette yaptığı konuşmada, ilçenin huzur ve güvenliği için çalışan emniyet teşkilatına teşekkür etti. Uzkinay, “Mustafakemalpaşa’mızın güvenliği için gece gündüz demeden çalışan emniyet mensuplarımıza minnettarız. Yeni görevinize başladığınızda sizleri ziyaret ederek, tanışmak ve hayırlı olsun dileklerimizi iletmek istedik. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası olarak, emniyet müdürlüğümüzün her zaman yanındayız. İlçemizin kalkınması ve gelişmesi için işbirliği içinde olacağız.” dedi.

Emniyet Müdürü’nden Teşekkür

Mustafakemalpaşa Emniyet Müdürü Selahattin Şerbet ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine teşekkür etti. Ziyarette, Başkan Tekin Uzkinay, Meclis Başkanı İbrahim Özmen, Başkan Yardımcısı Soner Dadak, Muhasip Üye Abdullah Yağız ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sinan Taşkın ve Mehmet Çalışkan hazır bulundu. Ziyaret, karşılıklı hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.