Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Öğrenciler Andımız’a Sahip Çıktı

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde bir grup öğrenci, öğretmenlerden bağımsız olarak toplanarak Andımız’ı okudu. Videoyu Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’a ileten öğrencilerin paylaşım isteğine Başkan Özdağ’dan yanıt gecikmedi.

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde bir

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde bir grup öğrenci, öğretmenlerden bağımsız olarak toplanarak Andımız’ı okudu. Bu anları videoya kaydeden öğrenciler, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’a gönderdi. Özdağ da bu videoyu sosyal medyada paylaşarak öğrencileri övdü. Peki, Özdağ öğrencilere ne dedi?

Andımız’ı Okuyan Öğrencilerin Videosu

Mustafakemalpaşa ilçesinde bir grup öğrenci, öğretmenlerden bağımsız olarak toplanarak Andımız’ı okudu. Bu anları videoya kaydeden öğrenciler, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ‘a gönderdi. Özdağ da bu videoyu sosyal medyada paylaşarak öğrencileri övdü.

Ümit Özdağ’dan Öğrencilere Tebrik ve Davet

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Andımız’ı okuyan öğrencilerin videosunu paylaşırken, onlara şu mesajı verdi: “Sevgili gençler, hepinizin gözlerinden öpüyorum. Size inanan, güvenen ve Cumhuriyeti size emanet eden Atatürk’ün ruhunu şad ettiniz. Gözlerinizden öperken, bütün Türkiye’de bütün okullarımıza okuyan öğrencilerimize bir araya gelerek Andımız’ı okumalarını, videoya almaya ve bana yollamaya davet ediyorum. Yolladığınız videoları gururla yayınlayacağım.” Özdağ, ayrıca Andımız’ın okullarda yeniden okutulması için mücadele edeceklerini de söyledi.